SUNDHEDS.INFOTILDIG.DK

...Alt Om Sundhed
Sygdomme Behandlere E-Nr Symptomer Links
Vitaminer & Mineraler

Leksikon
Lægens leksikon
Tandlægens Leksikon
Psykiaterens Leksikon
Jordemoderens Leksikon
Sundhedsplejeskens Leksikon
Fysioterapeutens Leksikon
0

Find døgnåben apotek

Døgnåbne apoteker


Nordjyllands amt
Aalborg Budolfi Apotek
Algade 60
9100 Aalborg
Tlf: 98120677
Fax: 98166173
email: budolfi@apoteket.dk


Ribe Amt
Esbjerg Krone Apotek
Kongensgade 36
6700 Esbjerg
Tlf: 75129211
Fax: 75138786
email: krone@apoteket.dk
web: www.krone.apoteket.dk


Frederiksborg Amt
Hillerød Frederiksborg Apotek
Slotsgade 26
3400 Hillerød
Tlf: 48265600
Fax: 48242385
email: frederiksborg@apoteket.dk
web: www.frederiksborg.netapotek.dk


Storkøbenhavn
København Steno Apotek
Vesterbrogade 6C
1620 København V
Tlf: 33148266
Fax: 33910960
email: steno@apoteket.dk

Københavns Sønderbro Apotek
Amagerbrogade 158
2300 København S
Tlf: 32580140
Fax: 32580129

email: bs@apoteket.dk


Københavns Amt
Glostrup Apotek
Hovedvejen 101
2600 Glostrup
Tlf: 43960020
Fax: 43960767
email: glostrup@apotekeren.dk
web: www.apotekeren.dk

Lyngby Svane Apotek
Lyngby Hovedgade 27
2800 Lyngby
Tlf: 45870096
Fax: 45871383
email: lyngbys@apoteket.dk
web: www.bellcom.dk/lyngby/apotek.htm

Roskilde Dom Apotek
Algade 52,
4000 Roskilde
Tlf: 46323277
Fax: 46328822
email: dom@apoteket.dk
web: www.dom.apoteket.dk


Fyns Amt
Odense Apoteket Ørnen
Vestergade 80,
5000 Odense C
Tlf: 66122970
Fax: 66134751
email: odense@apotekeren.dk
web: www.apotekeren.dk


Århus Amt
Randers Sønderbros Apotek
Dytmærsken 10,
8900 Randers
Tlf: 86422900
Fax: 86421583
email: soenderbros@apoteket.dk

Århus Løve Apotek
Store Torv 5,
8000 Århus C
Tlf: 86120022
Fax: 86138993
email: arhloeve@apoteket.dk


© 2012 - infotildig.dk Opret gratis behandler profil | Information | Kontakt | Sitemap
Informationen på sundheds.infotildig.dk er ment som støtte, og må på ingen måde tages som erstatning
for professionel rådgivning eller behandling af uddannet og godkendt læge.